The Show — თეატრის პირველი წარმოდგენის ბილეთების გაყიდვა დაიწყო
ახალი მულტიფუნქციური სივრცის, „თეატრის“ კარი მალე ფართო აუდიტორიისთვის გაიღება. პირველი წარმოდგენა, The Show 10 დეკემბერს ხელახლა გაიმართება. ბილეთების შეძენა 2 დეკემბრიდან იქნება შესაძლებელი. ვისაც გსურთ, მიიღოთ უნიკალური გამოცდილება და იხილოთ შოუ ვახშმის თანხლებით, დროა, იჩქაროთ.
The Show რამდენიმე აქტად გაიმართება, საღამოს ბოლოს კი სივრცე DJ Set-ს დაეთმობა. წარმოდგენაში მონაწილეობას მიიღებენ ევგენი მიქელაძის სახელობის ეროვნული სიმფონიური ორკესტრი, აფხაზეთის სიმღერისა და ცეკვის სახელმწიფო აკადემიური ანსამბლი „აფხაზეთი“, თეატრის კორდე ბალეტი და ხელოვნების სფეროს გამორჩეული წარმომადგენლები, მათ შორის, ნიკოლოზ რაჭველი, ნატალია ქუთათელაძე, მარიამ როინიშვილი, ნატო მეტონიძე, ლიზა ბაგრატიონი და სხვა.
წარმოდგენაზე დასწრებისას გაგიმასპინძლდებიან გემრიელი ვახშმით, რომლისთვისაც მენიუ სპეციალურად შეირჩა, მოერგო შოუს ხასიათსა და ჟანრს. სწორედ ამიტომ, კერძებიც წარმოდგენის ნაწილად იქცევა და ვახშმობისა თუ სანახაობაზე დასწრების სრულიად განსხვავებულ გამოცდილებას მოგცემთ.
The Show-ს დამდგმელი რეჟისორი ზაალ ჩიქობავა, მუსიკალური ხელმძღვანელი ნიკოლოზ რაჭველი, ბრენდ შეფი კი ალექს ნათაძეა.
„თეატრის“პირველმა მასშტაბურმა წარმოდგენამ არაჩვეულებრივად ჩაიარა. გვიხარია, რომ ჩვენი პირველი სტუმრების გაოცება და მათთვის განსხვავებული და დასამახსოვრებელი საღამოს შექმნა შევძელით. მახარებს ისიც, რომ ახლა The Show-ს კიდევ უფრო მეტი ადამიანი ნახავს და ერთდროულად ისიამოვნებს შთამბეჭდავი სანახაობითა და გემრიელი ვახშმით. რაც მთავარია, ეს მხოლოდ დასაწყისია და დამერწმუნეთ, ჩვენს სივრცეში კიდევ ბევრი დაუვიწყარი საღამოს მომსწრე გახდებით“, — ამბობს „თეატრის“ სამხატვრო ხელმძღვანელი, ზაალ ჩიქობავა.
თეატრი „წისქვილი ჯგუფის“ მიერ შექმნილი მულტიფუნქციური სივრცეა, რომელიც Dining Theatre-ს კონცეფციას ეფუძნება. ის 400-450 სტუმარზეა გათვლილი და ღიაა ნებისმიერი ტიპის სანახაობისა და პერფორმანსისთვის. თითოეული საღამოსთვის მენიუ „თეატრის“ სამზარეულოში შეიქმნება და ღონისძიების ხასიათს მოერგება. სივრცე ოფიციალურად 25 ნოემბერს, პირველი მასშტაბური წარმოდგენით —The Show-თი გაიხსნა.
31 დეკემბერს, ახალი წლის ღამეს, ყველაზე კაშკაშა, პომპეზური და სანახაობრივი საახალწლო შოუ - „Broadway Night“ - „თეატრში“!

The Show - tickets for the first performance at Theatre have started to go on sale
The first performance, The Show, will be re-run on December 10. Tickets will be available for purchase from December 2. For those who want a unique experience of watching a show with dinner, it's time to hurry.
The Show will have several acts, and at the end of the evening, the space will host a DJ Set. The national symphony orchestra named after Evgeni Mikeladze, the Abkhazian State Academic Song and Dance Ensemble "Abkhazia", the Korde Ballet of the theatre, and outstanding representatives of the art field, including Nikoloz Rachveli, Natalia Kutateladze, Mariam Roinishvili, Nato Metonidze, Liza Bagrationi, and others will take part in the performance.
While attending the performance, you will be treated to a delicious dinner, for which the menu has been specially selected to suit the character and genre of the show. That is why the dishes become part of the performance and will give you a completely different experience of attending a dinner or a show.
Zaal Chikobava is the stage director of The Show, Nikoloz Rachveli is the music director, and Alex Natadze is the brand chef.
The first large-scale performance of "Theatre" was extraordinary. We are glad that we were able to surprise our first guests and create a different and memorable evening for them. I am also happy that even more people will see The Show and enjoy an impressive spectacle and a delicious dinner at the same time. Most importantly, this is just the beginning, and believe me, you will witness many more unforgettable evenings in our venue," says Zaal Chikobava, the artistic director of "Theatre."
The "Theatre" is a multifunctional space created by the "Tsiskvili Group" based on the Dining Theatre concept. It is designed for 400-450 guests and is open for any type of spectacle and performance. The menu for each evening will be created in the "Theatre" kitchen and will adapt to the nature of the event. The space was officially opened on November 25, with the first large-scale performance - The Show.